История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт

       Первомайський професійний ліцей підтримує тісний зв'язок з підприємствами-замовниками кадрів міста. Керівники підприємств приймають активну участь в навчальному процесі, проводяться «Круглі столи», де присутні керівники підприємств, вирішуються питання з підготовки учнів, впровадження новітніх технологій в навчальний процес.

         Підприємства-замовники кадрів надають матеріальну допомогу. Так в 2010-2011 навчальному році на розвиток матеріально-технічної бази було перераховано 10000 грн., а також отримано в подарунок сучасний багатофункціональний пристрій «Canon», відеокамера. Були поповнені бази будівельних професій (новітні матеріали, інструменти, тощо), з професії «Оператор комп’ютерного набору» (комп’ютерами), з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (обладнання, інструменти, пристрої тощо), з професії «Перукар (перукар-модельєр) – новітніми сучасними інструментами та матеріалами, з професії «Кравець» - оверлок.

          Підприємствами-замовниками кадрів надавався транспорт для здійснення профорієнтаційної роботи.

         Підприємствами-замовниками кадрів Первомайського професійного ліцею є:

- ПП Яковлєв В.А. «Сервісний центр»

- ПП Шевцов В.Г.

- Первомайське відділення ЛФ ПАТ КБ «Приватбанк»

- ТОВ «Салама»

- ПрАТ «Первомайський механічний завод»

- ВАТ «Страхова компанія «Оранта»

- ТОВ ТД «Меркурій»

- Управління освіти м. Первомайська

- Відділ охорони здоров’я м. Первомайська

- ПП «Марго»

- ТДВ «Первомайський електромеханічний завод ім. К. Маркса»

- ПП «Світ краси»

- ПП Сомов Р.К.

- КП «Первомайський комбінат комунальних послуг»

            - ТОВ «Будівельна фірма «Сівана» © 2013 PPL. Все права защищены./