История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт

Кукушкіна Наталія Василівна

1. Загальні відомості

Кукушкіна Наталія Василівна

1981 р.н.,  м. Первомайськ, Луганської області

Повна вища освіта, Східноукраїнський національний університет                          

ім. В. Даля, 2010 рік

Трудовий стаж 13 років,   педагогічний стаж  10 років 6 місяців.

Курси підвищення кваліфікації:

Донецький інститут післядипломної освіти, 2013 рік – як викладач спец дисциплін, 2006 рік – як майстер виробничого навчання.

 

2. Результати педагогічної діяльності

         Якість знань учнів з професії «Оператор комп’ютерного набору. Касир (в банку)» 55,6%.

3. Методична діяльність

Щорічне проведення предметного тижня з професії «Оператор комп’ютерного набору. Касир (в банку)».

2009 р. - обласний огляд-конкурс навчальних та навчально-виробничих приміщень інформаційних технологій (ІІІ місце). Матеріали кабінету «Технології комп'ютерної обробки інформації» Первомайського професійного ліцею занесені до обласної картотеки „Адреси передового педагогічного досвіду 2009 року”.

2012 р. – конкурс «Майстер – 2012 року» (ІІ місце).

         Квітень 2013 року – участь у конкурсі поліграфічної продукції до 75-річчя Луганської області.

Травень 2013 року - участь у конкурсі на кращу методичну розробку уроків, сценаріїв виховних і позаурочних заходів, присвячених Дню професії  (за цікаву, і змістовну методичну розробку нагороджена почесною грамотою).

         Майстром розроблено: інструкційні картки та картки завдання до кожного уроку виробничого навчання, відеофільми та презентації, міні-підручники, завдання до поетапної атестації.

         Викладачем розроблено: лабораторно-практичні та практичні роботи з таких предметів як: «Технології комп’ютерної обробки інформації», «Основи роботи на ПК», «Машинопис», «Основи роботи в Internet», «Основи діловодства», «Професійна етика та психологія спілкування», «Комп’ютеризація облікової інформації».

Розроблено паспорт КМЗ комп’ютерної лабораторії.

4. Позаурочна робота з предмету

Постійна робота гуртка «Дизайнер» з професії «Оператор комп’ютерного набору».

Розроблена тематика рефератів з кожного предмету для учнів щодо проведення додаткового засвоєння необхідного матеріалу.

 

5. Навчально - матеріальна база

Комп’ютерна лабораторія в Первомайському професійному ліцеї розташована на 1-му поверсі. Лабораторія обладнана комп’ютерами в кількості 14 штук, мається принтер, сканер, ксерокс, колонки, навушники, вихід в Internet металевий сейф для зберігання цінностей касирами банку. 

В кабінеті є шафа – стінка, на якій закріплена дошка.

У шафі розміщені:

1) підручники;

2) методична література;

3) дидактичний матеріал;

4) тематичні папки.

Виготовлені стенди «Безпечний Інтернет», «Машинопис», «Зразки банкнот», «Банки» та інші, які відображають інформацію щодо бухгалтерського обліку в комерційних банках та принципів роботи в комп’ютерних програмах.

На уроках викладач активно використовує електронні засоби навчання у вигляді презентацій та відеофільмів за відповідними темами.


Розробки Кукушкіна Н.В. (скачати)


 
© 2013 PPL. Все права защищены./