История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2013 » Февраль » 22 » «Запобігання торгівлі людьми»
09:32
«Запобігання торгівлі людьми»

11.02.2013р. в Первомайському професійному ліцею (директор Фомічова М.І.) спільно з Первомайським міським управлінням юстиції був проведений відео- лекторій «Запобігання торгівлі людьми».

Учні ліцею показують досить високий рівень поінформованості щодо проблем торгівлі людьми. Але результати аналізу відповідей учнів засвідчують значну схильність учнів покладатися на дані тих, хто вже був за кордоном і це насторожує, адже такою особою може виявитися вербувальник.

Сформувати уявлення про проблему торгівлі людьми та її наслідки для людини, навчити користуватися правилами безпечної поведінки, готовність захищати свої права – цієї меті був присвячений виступ ведучого спеціаліста Первомайського міського управління юстиції Смольської Н.Т.

Також учні відповіли на тестові завдання для учнівської молоді: «Торгівля людьми. Що я про це знаю», які запропонувала Смольська Н.Т.

Викладач правознавства Подольська Н.О. в своєму виступі перед учнями підкреслила, що важливо знати, які саме закони забезпечують захист безпеки, життєдіяльності, а також до кого треба звертатися в разі виникнення проблем. З увагою діти дивилися фільм «Вся правда про торгівлю людьми», а потім з інтересом обсудили життєві ситуації з проблеми запобігання торгівлі людьми.

В.о.зам.директора з НВР

Янсонс О.Ю.


  

Просмотров: 392 | Добавил: Kenchi | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./