История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2013 » Октябрь » 15 » Велика Вітчизняна в нашій пам’яті
20:57
Велика Вітчизняна в нашій пам’яті

 

Велика Вітчизняна в нашій пам’яті

 8 вересня 2013 року Донбас відзначав 70-ту річницю свого визволення від німецько-фашистських загарбників.

На виконання регіональної цільової програми «Патріот Луганщини» та з метою вшанування подвигу учасників боротьби з фашизмом у період Другої світової війни у Первомайському професійному ліцеї (директор Фомічова М.І.) протягом вересня 2013р. заплановано ряд заходів, серед яких вагоме місце займає екскурсія до Музейної кімнати, створеної в стінах нашого навчального закладу.

В експозиції Музейної кімнати представлена виставка предметів Великої Вітчизняної війни – різних видів боєприпасів, зброї та її частин, особистих речей, документів та ювілейних нагород учасників війни. Всі ці предмети були знайдені при проведенні розкопок поблизу нашого міста та на території Попаснянського району.

Робота музеїв Бойової та Трудової слави періоду Великої Вітчизняної війни при навчальних закладах є найбільш доступним та ефективним осередком виховання патріотичних почуттів у молоді. Хочеться сподіватися, що учнівська молодь буде приймати активну участь в обладнанні експозиції музею та його роботі, адже це формує героїко-патріотичні почуття, породжує інтерес до пошуково-дослідної роботи.

         
Просмотров: 119 | Добавил: Kenchi | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./