История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2010 » Май » 7 » Тиждень з охорони праці під гаслом “Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах”
08:40
Тиждень з охорони праці під гаслом “Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах”

Первомайський професійний ліцей з 22.04.10 р. по 28.04.10р., провів Тиждень з охорони праці під гаслом "Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах” присвячений Всесвітньому Дню охорони праці,  який наша Країна святкує щорічно 28 квітня.

Для проведення Тижня  інженером з охорони праці були розроблені і затверджені відповідні  заходи для його проведення.

Протягом тижня  на "Радіо- ліцей прозвучали тематичні випуски з охорони праці, які підготували інженер з ОП Т.В.Наталенко, викладач з ОП Л.В.Тішковська, голова профкому Є.В.Пічкур.

З 22.04.10р. по 27.04.10р. класними керівниками проведені виховні години на теми: «Небезпека вдома й на вулиці», «Основні правила поведінки у побуті, на транспорті і залізниці, під час літнього відпочинку у лісі і водоймах, збирання грибів та лікарських рослин», «Увага – амброзія!», «Увага – ртуть!»,    «Небезпека під час грози, сильного вітру, шквалу» та інші.

Проведено лекції-бесіди, семінари - практикуми  на тему ”Вчись

надавати першу допомогу” за участю медсестри Первомайської міської лікарні О.В. Афанасьєвої.

23.04.10р.  проведений конкурс "Крашій знавець правил   охорони праці”

Після підведення підсумків конкурсу перше місце зайняла команда "Монітор” (гр 1-Б) за професією "Оператор комп’ютерного набору. Комп’ютерної верстки”, друге місце посіла команда "Локон”(гр 1-А) за професією "Перукар (перукар- модельєр), третє місце зайняла команда "Стартер”(гр. 1-С) за професією Слюсар з ремонту автомобілів. Водій категорії "В» і "С”. Всі команди - переможці нагороджені грамотами за зайняті призові місця.

22.04.10р. було проведено конкурс «Краща виробнича майстерня»,

«Краще робоче місце», «Кращий за професією».

І місце – майстерня «Перукарів».

ІІ місце – лабораторія «Оператор комп’ютерного набору».

ІІ місце – майстерня «Муляр. Пічник. Штукатур».

У конкурсі «Кращий за професією» прийняли участь учні третього курсу, визначені переможці:

Могільний В.М-  гр. ТУ–А «Оператор комп’ютерного набору. Комп’ютерної верстки”;

Кривуля Д.М. - гр. 3-С «Слюсар з ремонту автомобілів. Рихтувальник кузовів»;

Жадан Е.Н. - гр.3-А «Перукар. Перукар модельєр»;

Шевельов В.К. З-К. " Муляр. Пічник. Штукатур”;

Добровольська В.К. гр.3-Б "Оператор комп’ютерного набору. Конторський службовець (бухгалтерія)

Усі переможці були нагороджені грамотами за зайняті призові місця

22.04.2010р. велику увагу учнів привернув конкурс стіннівок і малюнків з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, де учні змогли довести свої знання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності за допомогою своєї творчості

22.04.2010р. проведена виставка засобів захисту та спецодягу за професіями

22.04.2010р. відбулась виставка рефератів та нормативних документів з охорони праці та безпеки життєдіяльності 26.04.2010р.

 Згідно плану евакуації у надзвичайних ситуаціях у ліцеї відбулися протипожежні  тренування . У яких прийняли участь учні і працівники ліцею

27.04.10р. Первомайський професійний ліцей прийняв участь  у спільних  місцевих заходах з влаштування   пам’яті  загиблих працівників на виробництві та інвалідів праці ООО Інтер – Інвествугілля, яких учні вшанували хвилиною мовчання

Учні ліцею разом з майстрами виробничого навчання, класними керівниками відвідали сім’ї потерпілих на виробництві, інвалідів праці та надали їм допомогу в рамках акції «Допоможи інвалідам праці» в ремонті будинків, квартир, одягу, виконали стрижки.
Просмотров: 671 | Добавил: nata | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./