История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2014 » Июнь » 4 » Тиждень охорони праці в Первомайському професійному ліцеї
14:36
Тиждень охорони праці в Первомайському професійному ліцеї

Тиждень охорони праці  в Первомайському професійному ліцеї

  Охорона праці, безпека на роботі і впевненість у завтрашньому дні є невід’ємними рисами цивілізованого суспільства. Ось чому це питання таке важливе. З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до праці, виховання працелюбності, свідомого ставлення до праці як до вищої цінності людини і суспільства з 23 по 28 квітня 2014 року в Первомайському професійному ліцеї (директор Фомічова М.І.) проходив тиждень охорони праці.

  В роботі тижня активну участь приймали ліцеїсти І –ІІІ  курсів. Учні підготували реферати на тему: «Безпека праці в моїй професії». Найкращими були роботи Моргунова Р. (гр. 1-К з професії «Муляр. Пічник. Штукатур.»), Міхальової А. (гр. 1-П з професії «Кравець.»), Шрама С. (гр. 1-С з професії «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» та «С»)»), Мартинової К. (гр. 2-А з професії «Перукар.(Перукар - модельєр»), Мартинова В. (гр. 2-Б з професії «Оператор комп’ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)»).

  Гарні, змістові малюнки були представлені жюрі учнями І –ІІІ  курсів. Кращими роботами на тему: «Охорона праці очима дітей» були Бондарева О. (гр. 1-С з професії «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» та «С»)»), Макаренка А. (гр. 2-К з професії «Муляр. Пічник. Штукатур.»), Єрьоменко М.  (гр. 2-П з професії «Кравець.»).

  Підводячи підсумки тижня з охорони праці, учні ще раз усвідомили що охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що розвиток культури охорони праці у суспільстві – запорука збереження здоров’я  працівників.

  

 

                                                                 

                                                                                               

 

Просмотров: 350 | Добавил: Kenchi | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./