История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2009 » Декабрь » 1 » Про роботу педагогів Первомайського професійного ліцею
20:11
Про роботу педагогів Первомайського професійного ліцею

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти області відмітив продуктивну роботу педагогів Первомайського професійного ліцею у розробці та використанні електронних засобів навчального призначення. В ліцеї створені 2 комп'ютерні комплекси, де учні активно навчаються не тільки основам майбутньої професії, але й продуктивно використовуються для вивчення загальноосвітніх предметів.

            За підсумками обласного конкурсу серед комп’ютерних лабораторій лабораторія «Технології комп’ютерної обробки інформації» (майстер виробничого навчання Туряниця Н.В.) посіла ІІІ місце.

            Викладачі та майстри виробничого навчання не тільки активно впроваджують електронні засоби навчання у ліцеї, але й діляться своїм досвідом в масштабах області і України. Так, до обласної картотеки «Адреси передового педагогічного досвіду 2009р.» були занесені роботи викладачів та майстрів виробничого навчання, переможців обласного конкурсу дидактичних матеріалів із предметів загально-технічної та професійно-теоретичної підготовки, а також освітніх проектів з теми: «Вплив педагогічних інновацій на підвищення якості загальноосвітньої підготовки учнів ПТНЗ»:

·        Кириченко С.А. («Оператор комп’ютерного набору»),

·        Тішковська Л.В. (Муляр. Пічник. Штукатур»),

·        Бояркін О.В. («Слюсар з ремонту автомобіля. Водій автотранспортних засобів категорії В і С»),

·        Баранова О.В. (Муляр. Пічник. Штукатур»),

·        Дробатюк Ю.Ю. (англійська мова),

·        Ємельянова О.М. (інформатика),

·        Худова Н.В. (фізика).

Просмотров: 371 | Добавил: Rainman | Рейтинг: 5.0/1© 2013 PPL. Все права защищены./