История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2013 » Февраль » 6 » Правове виховання молоді
10:02
Правове виховання молоді

 

Конституція України проголосила нашу державу правовою. Характерною ознакою правової держави є високий рівень правової культури її громадян. Педагогічний колектив Первомайського професійного ліцею (директор Фомічова М.І.) велику увагу приділяє вихованню правової культури учнів ліцею.

Допомагають педагогічному колективу в досягненні цієї мети різні установи м.Первомайська. В тісному співробітництві Первомайський професійний ліцей працює з Первомайським міським управлінням юстиції, з правоохоронними органами нашого міста.

Так 31.01.2013р. з учнями, що проживають у гуртожитку, був проведений спеціалістом Первомайського міського управління юстиції Смольською Н.Т. тренінг «Право знати свої  права».

Учні груп 2-К та 3-К («Муляр. Пічник. Штукатур») Калина Є., Мазур О., Мендрик Є., Єршов Н. та інші цікавились в які органи місцевого самоврядування можна звернутися з тих чи інших питань і почули ґрунтовну відповідь.

Також було проведено відкрите засідання Правового консультаційного пункту, на якому перед учнями гр.. 2-К, 3-К («Муляр. Пічник. Штукатур») та гр..2-С., 3-С («Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів  категорії «В» і «С»») виступили викладач правознавства Подольська Н.О. та дільничний інспектор міліції, капітан міліції Байдін В.Г., який підкреслив в своєму виступі , що крім прав у учнів є обов’язки і їх треба виконувати, щоб не ускладнювати собі життя, розповів про зміни та доповнення в цивільному і кримінальному законодавстві, та відповів на запитання , які виникли у учнів під час спілкування.

В.о.заст.директора з виховної роботи

Янсонс О.Ю.

 

 

Просмотров: 152 | Добавил: Kenchi | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./