История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2013 » Октябрь » 20 » Подорож до країни правових знань
09:45
Подорож до країни правових знань

Подорож до країни правових знань

Не існує прав без обов’язків. Статтею 23 Конституції України закріплено, що кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей.

Цій темі були присвячені заходи Тижня права, який проходив у Первомайському професійному ліцеї (директор Фомічова М.І.) з 07.10.13р. по 11.10.13р.

З метою підвищення правової культури перед працівниками ліцею з лекцією «Новели в українському законодавстві» виступила ведучий спеціаліст Первомайського міського відділу юстиції Смольська Н.Т.

На засідання Круглого столу з теми «Подорож до країни правових знань» (викладач Подольська Н.О,), яке було проведено в приміщенні бібліотеки Первомайського професійного ліцею, були запрошені учні Первомайського професійного гірничого ліцею ім..О.Бахмутського.

З учнями вели бесіду Смольська Н.Т.(ведучий спеціаліст Первомайського міського відділу юстиції) та Манойло Ю.В. (спеціаліст ЦСССДМ). Після засідання Круглого столу з учнями була проведена екскурсія в Первомайський міський  відділ юстиції з метою ознайомлення з діяльністю органів юстиції та престижу юридичної професії.На жаль, сьогодні досить часто зустрічаються випадки, коли громадяни нехтують своїми обов’язками. Що цьому запобігти, з учнями було проведено відкрите засідання Правового консультаційного пункту спільно з дільничним інспектором міліції майором міліції Байдіним В.Г., яки в своєму виступі підкреслив необхідність дотримування законодавства, щоб не вступати в конфлікт з законом.

Треба не тільки знати свої права, а й вміти їх захищати законним способом. Ця тема розглядалась на відкритому засіданні гуртка «Закон і ти» (викладач Подольська Н.О.). З учнями вів бесіду оперуповноважений ВКМСД Первомайського міського відділу міліції лейтенант міліції Харитонов О.О.

        

Крім цих заходів проводився радіолекторій «Правопорядок та правопорушення; рейд «Урок» спільно з членами учнівського самоврядування; виховні години «Твої права і обов’язки». Правова вікторина та відео лекторій були проведені з учнями гуртожитку. 

Висловлюємо слова щирої подяки всім, хто приймав участь у Тижні правових знань в нашому ліцеї.

Просмотров: 556 | Добавил: Kenchi | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./