История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2014 » Февраль » 6 » Плекаємо таланти та обдарування!
23:55
Плекаємо таланти та обдарування!

Плекаємо таланти та обдарування!

 «Людину виховати – не різьбу покласти» – ці філософські слова повною мірою можна віднести і до діяльності Первомайського професійного ліцею (директор Фомічова Маргарита Іванівна).

Сьогодення потребує від людини не тільки певних знань, умінь та навичок, а що важливіше, вміння самостійно здобувати й використовувати на практиці нові знання, вміння співпрацювати, спілкуватися, адаптуватися до нових обставин, знаходити шляхи вирішення життєвих проблем. Основна мета педагогічного колективу ліцею – максимальний розвиток компетентності особистості щодо самореалізації, самостійності та самовдосконалення й виховання відчуття постійної потреби до цього.

Викладання загальноосвітніх предметів в системі профтехосвіти має свої особливості. Поряд з отриманням повної середньої освіти здійснюється і професійне навчання, тому викладачі ліцею намагаються зробити все, щоб ці дві освіти доповнювали та збагачували одне одного.

В ліцеї створена виховна система «Від талантів, обдарувань – до творчої особистості», в основу якої покладена ідея виховання та всебічного розвитку особистості згідно з її індивідуальними здібностями та обдаруваннями. Творче кредо педагогів ліцею: «Плекаємо таланти та обдарування»!

Педколектив створив умови для розвитку й самореалізації кожного учня як особистості – і досягає з кожним роком усе більших результатів.

Вселити учню впевненість у власних силах, допомогти розкритися його індивідуальним здібностям, творчому розвитку, духовно-збагаченої особистості допомагають викладачі інформатики Кириченко С.А., математики Воєвода В.І., англійської мови Дробатюк Ю.Ю., фізичної культури Мандич В.Ю. Викладачі української мови та літератури Пехова Е.В., правознавства Подольська Н.О., історії Улітічева Н.М., фізики Худова Н.В., біології та екології Бояркіна М.О. здатні зацікавити учнів, повести їх за собою, дати їм не тільки певні знання, а й розвинути інтерес і навички до самоосвіти. На своїх уроках вони створюють ситуації успіху, де учні можуть висловити свої, часом нетрадиційні судження, підмічають і використовують в роботі інтереси, захоплення, життєвий досвід своїх вихованців.

Результативність роботи викладачів Первомайського професійного ліцею знаходить своє відображення в щорічному проведенні інтелектуальних змагань – олімпіад із загальноосвітніх предметів.

В листопаді – грудні місяці за призові місця змагалися учні ліцеїв             м. Стаханова, м. Брянки, м. Кіровська, м. Попасна, м. Золоте,                          м. Первомайська. Серед 10-х навчальних закладів учні Первомайського професійного ліцею стали гідними суперниками, посівши 11 призових місць з 9 предметів.

 

Карабан Оксана,

гр. 2-А «Перукар (перукар-модельєр)»

– ІІ місце з фізичної культури (викладач Мандич В.Ю.)

 

Ступень Роман,

гр. 3-К «Муляр. Пічник. Штукатур»

– ІІІ місце з фізичної культури (викладач Мандич В.Ю.);

 

Аянович Юлія,

гр. 3-Б «Оператор комп’ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)»

       ІІ місце з інформатики (викладач Кириченко С.А.)

       ІІ місце з екології (викладач Бояркіна М.О.)

       ІІІ місце з біології (викладач Бояркіна М.О.)

       ІІІ місце з інформаційних технологій (викладач Кириченко С.А.)

       ІІІ місце з української мови (викладач Пєхова Е.В.)

Лукіна Діана,

гр. 2-А «Перукар (перукар-модельєр)»

       ІІ місце з математики (викладач Воєвода В.І.)

       ІІ місце з фізики (викладач Худова Н.В.)

Глазова Софія,

 гр. 2-П «Кравець»

– ІІ місце з правознавства (викладач Подольська Н.О.)

Мартинов Влад,

 гр. 3-Б «Оператор комп’ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)»

       ІІІ місце з інформатики, ІV місце з інформаційних технологій (викладач Кириченко С.А.)

 Щиро вітаємо ліцеїстів та викладачів з перемогою та досягненнями. Віримо, що наші учні знайдуть гідне місце в житті, стануть професіоналами своєї справи, внесуть вклад в розвиток нашої України.

 

 

 

Просмотров: 182 | Добавил: Kenchi | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./