История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2010 » Май » 14 » Неделя Истории
09:19
Неделя Истории

         З 5 по 9 травня  2010 року у Первомайському професійному ліцеї проходив тиждень історії. Всі заходи тижня були присвячені ювілейній даті – 65-й річниці Великої Перемоги.

Щодня з ліцейного радіовузла лунали пісні воєнних років, радіопередачі, присвячені героїчним вчинкам воїнів Великої Вітчизняної: «Твої герої, Первомайськ», «Вони билися за Батьківщину», «Перемога! Як це було?».

5 травня 2010 року учні груп 2-Б, 2-С, 3-В  зустрілися з учасником Великої Вітчизняної війни, почесним громадянином Первомайська, головою ради ветеранів міськвідділу міліції В.І. Федориновим. Молодь цікавили питання про воєнне минуле гостя, про події в рідному місті в післявоєнний період та ін., а також про ставлення до сучасної політичної ситуації в Україні.

Пошукова група «Пам'ять» досліджувала фронтове листування земляка А.І. Курінного, який загинув 30 квітня 1945 року, не доживши до перемоги 9 днів. «Пошуковців» зацікавив бойовий шлях солдата, вони поставили за мету – дізнатися про участь у битвах з його листів до матері. 5 травня пошукова група презентувала результати своєї роботи на засіданні круглого столу «Листи з фронту». Активну участь приймали учні М. Лобанов, О. Немцева, С. Душкін.

6 травня  викладач історії Н.М. Улітічева провела відкритий урок на тему «Міжнародні відносини напередодні Другої Світової війни».

          7 травня в актовому залі ліцею було організовано загальноліцейний перегляд художнього фільму «Ми з минулого».

      Протягом тижня художні колективи ППЛ організували святкові концерти на ринковій площі міста, а також у сел. Светличне, де їх дуже тепло привітали глядачі. Концертним майданчиком стала прикрашена вантажівка, з якої лунали   фронтові пісні. Учнівській та педагогічний колективи приймали активну участь у міському мітингу 9 травня 2010 року на честь Дня Перемоги. Колона ліцеїстів була прикрашена транспарантами, стягами, квітами.

Просмотров: 358 | Добавил: nata | Рейтинг: 0.0/0© 2013 PPL. Все права защищены./