История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2009 » Июль » 11 » Звіт про роботу ліцею за 2008/2009 навчальний рік
14:41
Звіт про роботу ліцею за 2008/2009 навчальний рік

Первомайський професійний ліцей протягом 5-ти останніх років стабільно виконує і перевиконує план державного замовлення. Для забезпечення потреб регіонального ринку праці в цьому році проліцензували інтегровану професію «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорій «В» і «С».

Укомплектували матеріально-технічну базу згідно ДС ПТО з цієї професії: придбали навчальний автомобіль, вузли, агрегати, пристосування та прилади. Створили навчальний клас з правил дорожнього руху, будови автомобілів, навчальний автодром, маневровий майданчик з початкового водіння.

Для забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників в ліцеї створюються всі необхідні умови: силами учнів і працівників ліцею виконаний поточний ремонт будівель, замінена система опалення і водопостачання, велика увага приділяється енергозберігаючим технологіям: почали перехід на енергозберігаючі лампи освітлення як в учбовому корпусі так і в майстернях.

Придбали мультимедійний проектор, ноутбук. Викладачі спецдисциплін та загальноосвітньої підготовки працюють над створенням нових міні-підручників, опорних конспектів, електронних засобів навчання згідно ДС ПТО з робітничих професій.  На уроках постійно використовуються інтерактивні методи навчання та новітні технології, комп’ютерні програми. Педагоги ліцею підвищують свій професійний рівень, беруть участь у конкурсах «Викладач року», «Майстер року». Готують учнів до участі у регіональних конкурсах фахової майстерності та олімпіадах з предметів профциклу.

В цьому навчальному році викладач інформатики Ємєльянова О.М. брала участь у І та ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Викладач року 2009» та була нагороджена грамотою обласного управління освіти та науки.

Викладач історії Улітічева Н.М. за колективно-пошукову роботу «Голодомор 1932-1933р.р. Пам’ять народу» була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Піклуючись про виконання державного замовлення на робітничі кадри колектив ліцею тісно співпрацює з виконкомом міської ради, управлінням освіти, відділом культури Первомайської міської ради, жіночою радою, радою ветеранів війни та праці, центрами зайнятості населення                             м. Первомайська та м. Попасна, школами міста та регіону. Проводяться круглі столи, презентації робітничих професій, постійно друкуються матеріали про діяльність ліцею в засобах масової інформації, висвітлюється інформація на радіо, сайті ліцею. Для профорієнтаційної роботи залучаються кошти з різних джерел: підприємств міста, благодійного фонду «Наше місто – Первомайськ», Партії Регіонів та інше.

Так підприємства міста виділили кошти для організації концертів з метою презентації робітничих професій та створення позитивного іміджу ліцею в с.Світличне, с. Нижнє, с. Тошківка, м. Золоте, м. Попасна. Для підготовки та працевлаштування кваліфікованих робітників ліцей заключає договори з підприємствами – замовниками.

За 2008-2009 навчальний рік підготовлено 146 кваліфікованих робітників, 15 осіб одержали дипломи з відзнакою. Було працевлаштовано:

на підприємства міста та району 68 осіб -  47%;

продовжили навчання 49 осіб - 34%;

інші причини (армія, декретна відпустка, зміна місця проживання) 29 осіб - 19 %.

В ліцеї є гуртожиток, де мешкають 50 учнів, із яких 11 сиріт та 12 напівсиріт. Для них створені всі побутові умови. В цьому році за рахунок спонсорських внесків придбано м’якого інвентарю на суму 3200 грн., побутової техніки - 3850 грн., меблів – 3450 грн.

Навчальні майстерні  з професії «Перукар (перукар – модельєр)», «Муляр. Пічник. Штукатур» поповнили сучасними матеріалами та інструментами.

Практична підготовка учнів здійснювалась у тісному поєднанні з виготовленням корисної продукції, наданням послуг.

Так у 2008-2009 навчальному році:

кравці виготовили продукції на суму 36900 грн.;

перукарями було надано послуг на суму 1150 грн.;

конторськими службовцями 800 грн.;

будівельники заробили 10000грн.

 

Колектив ліцею постійно працює над збереженням контингенту. Для цього постійно підтримується зв’язок з відділом сім’ї та молоді міста, відділом кримінальної міліції, батьківською радою ліцею, керівниками підприємств, аналізується стан відвідування учнями занять на педрадах та інструктивно-методичних нарадах, і як наслідок протягом цього навчального року  учнями ліцею не скоєно жодного правопорушення. 

Просмотров: 361 | Добавил: nata | Рейтинг: 5.0/1© 2013 PPL. Все права защищены./