История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
Главная » 2009 » Апрель » 2 » Тиждень української мови
09:19
Тиждень української мови

З 16 березня у Первомайському професійному ліцеї проходив тиждень української мови та літератури, який розпочався з урочистої радіолінійки, присвяченої 195 річниці з дня народження Великого Кобзаря. В рамках тижня проходила інтелектуальна гра «Найрозумніший» (переможець Кравченко Еліна, група 3-Б, «Оператор комп’ютерного набору. Конторський службовець (бухгалтерія)». В приміщенні бібліотеки проходило засідання літературного гуртка «Джерело», де учні групи 2-К «Муляр, пічник, штукатур» зустрілися з шевченківськими героями, читали вірші Т.Г.Шевченка, зачитували народні прислів’я та прикази про нього.

19 березня проходив відкритий урок-проект з української літератури (викладач Пічкур Е.В.) в групі 1-Б (професія «Оператор комп’ютерного набору. Конторський службовець (бухгалтерія)») за творчістю Лесі Українки. Досліджуючи питання творчого проекту, учні збагатили свої знання про відому поетесу, склали цілісне уявлення про неї як про людину, митця, громадянина.

Робота по вихованню любові до рідної мови, літератури, розвитку потягу до пошукової діяльності учнів продовжується. 
    
Просмотров: 463 | Добавил: nata | Рейтинг: 5.0/1© 2013 PPL. Все права защищены./