История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
     В усі часи кожна представниця прекрасної статі хоче бути привабливою, мати своє власне неповторне вбрання. Зшити на замовлення в ательє сукню, костюм, пальто – це приємна і радісна подія для багатьох з нас. Отже, маючи намір та бажання мати гарну річ, ми прямуємо в ательє, де цілком довіряємо закрійнику. Закрійник допоможе Вам вибрати стиль, фасон, модель, дасть компетентні поради.
Щоб стати майстром своєї справи, мати постійних клієнтів, закрійник повинен вміти:
- Вибрати фасон з  урахуванням  напрямку моди, структури тканини, особливості фігури і віку замовника;
- Розкроїти тканину, а також підготувати виріб до примірки
Закрійник повинен виконувати:
         Робити з пошиття чоловічого і жіночого верхнього одягу,  дитячого одягу або легких суконь;
         -  Проводити примірки та усувати недоліки.

Професія закрійника останнім часом стала ще більш бажаною та потрібною. Важко купити річ, яка сподобалась!? А так хочеться гарно і модно виглядати! Вихід? Шити самому! А ще краще, застосовувати свою майстерність, фантазію, художній смак та вміння спілкуватися з клієнтами, та виконувати індивідуальні замовлення вдома або у власному ательє чи салоні. Ви отримаєте не тільки моральне задоволення від результатів своєї справи, а й поліпшите свій добробут.

Професія закрійника надає широкі можливості для індивідуальної трудової діяльності.

З метою відкриття власної справи Ви можете звернутися в центр зайнятості за місцем Вашого проживання.

        Якщо ви  зацікавились цією професією, Ви можете докладніше ознайомитися з нею в Первомайському  професійному ліцеї, прочитавши теку з професії.
© 2013 PPL. Все права защищены./