История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
      

        В усі часи люди прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною,  такою вона залишається і нині.

        У народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстра: один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно . Адже вдало підібрана зачіска може  не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й певний час щасливою. Кожне обличчя - загадка, і перукар щоразу намагається її розгадати, створюючи гармонію між зачіскою, овалом обличчя, розрізом  очей та індивідуальним стилем людини.

        Професія “Перукар” належить до професій художнього типу.

Якість роботи перукаря визначається, перш за все, швидкістю та чіткістю  в роботі, вмінням:

ü    Виконувати стрижки та укладки у відповідності до модних напрямків та особливостей обличчя і волосся дорослого або дитини;

ü    Робити завивку волосся хімічним або електричним способом;

ü    Робити масаж обличчя і шкіри голови, мити волосся;

ü    Накладати на обличчя компреси;

ü    Готувати хімічні розчини та розчини для фарбування волосся в різні кольори;

ü    Виконувати роботи з перуками та шиньйонами.

Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому що вона вимагає від людини  певних індивідуально-психологічних властивостей. Найбільше цей фах підходить людям комунікабельним, для яких спілкування з клієнтом не є обтяжливим, а приносить задоволення.

Кваліфікованому перукареві властиві:

ü    Добре розвинена моторика пальців рук;

ü    Відмінна координація рухів;

ü    Досконале зорове сприймання;

ü    Точний окомір;

ü    Уважність;

ü    Розвинена оперативна та образна пам’ять;

ü    Просторова уява.

Він має бути доброзичливим, врівноваженим, витриманим, уважним та акуратним. Справжнього майстра відрізняють бездоганний художній смак, образне мислення, творчий підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта. Для перукаря важливо завжди мати хороший настрій та дарувати  його своїм клієнтам.
© 2013 PPL. Все права защищены./