История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
        Автомобіль є зручним і найпоширенішим засобом транспортування вантажів, пасажирів. Серед різноманітних професій, що пов’язані обслуговуванням автомобілів, важливу роль відіграє професія слюсаря з ремонту автомобілів.

         Слюсарі з ремонту автомобілів ремонтують та обслуговують легкові автомобілі, вантажівки, автобуси та інші транспортні засоби.

         Здатність швидко і точно встановлювати причину несправності – одне з головних умінь слюсаря з ремонту автомобілів, вимагає добрих розумових здібностей та знання багатьох систем автомобілів. Коли сталася якась механічна чи електрична несправність, слюсарі з ремонту автомобілів з’ясовують симптоми того, що трапилося, і встановлюють, що саме треба ремонтувати. Вони можуть практично перевірити керування транспортним засобом або використати діагностичне обладнання для різних систем автомобіля коли причину знайдено - приступають до ремонту.

Слюсарі з ремонту автомобілів визначають технічний стан електричного обладнання, двигуна автомобіля та роблять ремонт усіх його агрегатів, систем, приладів.

          Слюсарі з ремонту автомобілів можуть працювати із забрудненими деталями та мастильними матеріалами у дуже незручних положеннях; часто піднімають важкі деталі та інструменти.

          Слюсарям з ремонту автомобіля необхідні знання з фізики та математики, хімії та креслення, з електротехніки, гідравліки та механіки. Необхідно досконально знати принципи та умови роботи систем автомобілів різних марок; вміти користуватися ремонтним обладнанням; стежити за новинками в автомобільній галузі.

         Головні риси характеру:

- акуратність,

- порядність,

- наполегливість,

- самостійність,

- організованість.

         Попит на професію буде постійно зберігатися на високому рівні. За умови постійного самовдосконалення, розвитку технічного мислення, новаторства та підвищення фахового рівня, можливе відкриття власної справи.

Підготовка фахівців здійснюється в професійних ліцеях, безпосередньо на виробництві. Можливе продовження навчання  у вищих навчальних закладах.

 
© 2013 PPL. Все права защищены./