История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт

Професія з’явилась порівняно недавно у зв’язку з розвитком науково-технічної революції. Сучасний стан розвитку суспільства характеризується різким зростанням інформаційних потоків не тільки в засобах масової інформації, але й у сфері виробництва, науки, культури. Якщо донедавна ступінь розвитку суспільства визначався ступенем його індустріалізації, то на сьогодні визначається ступенем інформації. Для цього винайшли обчислювальні машини – комп’ютери. З часом  вони стали важливим інструментом у найрізноманітніших галузях знань, в усіх без винятку сучасних технологіях, ввійшли у повсякденне життя людини.

Одним із головних спеціалістів працюючих на комп’ютері став - оператор комп’ютерного набору.

Оператору комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки необхідні знання з інформатики, математики, основ програмування, та обробки інформації.

Успішність професійної діяльності оператора комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки залежить від наявності у нього таких рис характеру:

·        уваги

·        відповідальності

·        акуратності

·        гарної пам’яті

·        самоконтролю

·        урівноваженості

 

“Бухгалтер дослівно у перекладі з німецької означає “діловод”, тому що надходження і витрати товарно-матеріальних цінностей і коштів колись занотовували у спеціальну книгу.

                 

Для бухгалтера характерні такі риси

·        акуратність,

·        організованість,

·        наполегливість,

·        терплячість,

·        реальність.

 

  Сучасному бухгалтеру необхідні широкі знання, ерудованість, творчий підхід. Йому необхідно знати не лише основи теоретичних дисциплін, економічного аналізу, планування, фінансування і кредитування, контролювання, контролю і ревізії, але й основи загальноекономічних дисциплін – політичної економії, статистики, фінансів, грошового обігу, володіти навичками роботи з комп'ютером, обчислювальною технікою.
© 2013 PPL. Все права защищены./