История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
     Професія з’явилась порівняно недавно у зв’язку з розвитком науково-технічної революції.

      Сучасний стан розвитку суспільства характеризується різким зростанням інформаційних потоків не тільки в засобах масової інформації, але й у сфері виробництва, науки, культури. Якщо донедавна ступінь розвитку суспільства визначався ступенем його індустріалізації, то на сьогодні визначається ступенем інформації.

       Для цього винайшли обчислювальні машини – комп’ютери. З часом  вони стали важливим інструментом у найрізноманітніших галузях знань, в усіх без винятку сучасних технологіях, ввійшли у повсякденне життя людини.

        Одним із головних спеціалістів працюючих на комп’ютері став - оператор комп’ютерного набору.

        Оператору комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки необхідні знання з інформатики, математики, основ програмування, та обробки інформації.

Оператор комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки повинен знати:

·        Призначення функціональних клавіш текстового редактора

·        Друкарську систему виміру та вимірювань, яка використовується у текстовому редакторі

·        Стандарти коректурних знаків

·        Математичні та хімічні знаки

·        Вміти “вести діалог” із комп’ютером

·        Оцінити характеристики конкретного комп’ютера і підібрати програмне забезпечення для розв’язання поставленого завдання.

    Успішність професійної діяльності оператора комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки залежить від наявності у нього таких рис характеру:

·        уваги

·        відповідальності

·        акуратності

·        гарної пам’яті

·        самоконтролю

·        урівноваженості посидючості.© 2013 PPL. Все права защищены./