История лицея Абитуриенту Учебно-материальная база Работодатели Учебные Достижения Услуги Общежитие Структура Педагогический коллектив Методические мероприятия Наши достижения Аттестация педработников Калейдоскоп воспитательных мероприятий Кружки Ученическое самоуправление Правовой консультативный пункт
                                        
      
 
 

Професія муляра – одна з основних будівельних професій.

Незважаючи на довгий історичний розвиток професії, вона все ж залишається в основному професією ручної праці та використовується переважно на свіжому повітрі влітку і взимку. Робота муляра вимагає міцного здоров’я, витривалості, надійності вестибулярного та опорно-рухового апаратів.

         Муляр зводить фундаменти і стіни будівель з природного та штучного каменю, робить внутрішні перегородки, мурує опори, колони, труби, готове розчини і суміші, здійснює монтаж збірних елементів.

         Для успішного освоєння професії треба мати міцні знання з хімії, фізики, математики, креслення.
          Штукатур – це спеціальність від якості котрої залежить, як виглядає приміщення після закінчення роботи. Це одне з найдавніших ремесел, пов’язаних з прикрашанням житла. Хто, як не маляр-штукатур, виконує роботи з фарбуванням, обклеювання, художньої обробки, ремонту поверхонь?

         Ті, хто має високий професійний рівень, можуть зайнятись індивідуальною трудовою діяльністю, розпочати власну справу

 

        © 2013 PPL. Все права защищены./